Kristal Plaket

Kristal materyalin üzerine çeşitli özel baskı ve oyma teknikleriyle üretilen kristal plaketler üretim merkezimizde tecrübeli eller tarafından hazırlanmaktadır.

Genel olarak bir kaide üzerinde duran plaketler tasarım – arge – kesim – onay süreçlerinden geçtikten sonra ürün gamına katılmaktadır. Tamamen kişiye, talebe özel tasarımlar tarafımızca başarıyla gerçekleştirilmektedir. Talep edilen ürünün konusu, içeriği verilecek kişi, ortam ve önemi göz önüne alınarak karşılıklı istişare edilerek hazırlanmaktadır.

Kristal plaket ürün kalitesi anlamında sadece birinci sınıf materyaller kullanılarak, insan sağlığı dikkate alınarak hazırlanır. Ayrıca yıpranmaya karşı dayanıklılığı olan ve uzun yıllar kendi özelliğini koruyacak şekilde sonuca ulaşılır.

Özgür Kristal olarak tüm Türkiye genelindeki çalışmalarımız , üstün referanslarımız ve kristal sektöründeki 40 yılı aşkın tecrübemizle her türlü talepleriniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tüm işleriniz için bizimle iritbat kurabilirsiniz.

(yukarıdaki resme tıklayarak büyük halini görebilirsiniz)