Menu
Sepetim

Kalite Politikamız

Özgür Kristal üst yönetimi; kurguladığı özel İş Etiği Kuralları’nın etkin bir şekilde uygulanmasından, takibinden ve bunun desteklediği bir kültürün oluşturulmasından sorumludur. İş Etiği Kuralları ve ilgili her türlü politika Özgür Kristal çalışanlarının da dahil olduğu bir koordinasyonla sağlanıp üst yönetim tarafından gözden geçirilip, revize ve dökümante edilerek uygulanır.
 
Güven ; Özgür ailesi olarak, güven ve dürüstlük öncelikli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Birbirimize ve müşterimize karşı iş ilişkisi ve süreçlerinde doğruluk ilkesiyle hareket ederiz. Yaptığımız işin, verdiğimiz sözlerin, ürünlerimizin ve hizmetimizin arkasında dururuz.
 
Gizlilik ; Tüm müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve diğer çalıştığımız tüm ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özen bilgilerinin korunmasına saygı ve özen gösteririz. Bu bilgileri sadece firmamızın amaçları doğrultusunda kullanır, belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız.
 
Sadakat ;  Birbirimizle, müşterilerimizle ve tedarikçilerimizle kurduğumuz ilişkilerde samimiyiz. İletişimde olduğumuz herkese karşı, içten, samimi, net ve dürüst olmaya özen gösteririz.
 
Sorumluluk ; Hedefimize ulaşmak konusunda rekabetçi ve tutkuluyuz. Her zaman daha iyisini yapmak, farklı olmayı başarabilmek, tercih edilebilir olmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmek isteyen bir firmayız. Motivasyonu yüksek, başarı odaklı, markasına bağlı ve gönülden çalışan bir ekibiz.